MENU
P O D Z I Ę K O W A N I A

PODZIĘKOWANIA SZKOŁY JĘZYKÓW OBCYCH MIDI

Historia naszej szkoły "Midi" rozpoczyna się wiele lat temu od marzeń. Od dziecka lubiłam języki obce, lubiłam słuchać jak inni w nich mówią. Byłam zachwycona i zaciekawiona tym co dzieje się w czasie komunikacji. Zawsze chciałam też uczyć innych, ale przedtem musiałam pokonać długą drogę. Sama zaczęłam się uczyć języków. Francuski był pierwszy. „Le francais mon amour”. Później przyszedł czas na hiszpański, niemiecki i angielski. Niesamowita przygoda. Zajęcia indywidualne w szkole, później wyjazdy językowe w czasie wakacji, żeby doskonalić języki w poszczególnych państwach i poznawać nie tylko inne kultury ale też mentalność, sposób myślenia i postrzegania świata przez inne narodowości. Chociaż nie zawsze było to proste. Po ukończeniu studiów pojawił się pomysł założenia własnej szkoły. Pojawili się pierwsi uczniowie. Szkoła ta nie istniałaby dzisiaj bez nich.

Dlatego też kieruję ogromne podziękowania do wszystkich, którzy nam zaufali i do nasz przyszli. Słowa te kieruję również do: Moich Kochanych Rodziców, którzy poświęcili wszyskto, bym mogła realizować moją pasję; moich pierwszych nauczylieli i wykładowców UAM w Poznaniu, którzy towarzyszli mi na tej drodze; Rodziców naszej szkoły, którzy wspierali w różych dziedzinach pracę naszej szkoły; mojego męża, który jest menagerem naszej szkoły i czuwa nad wszystkim.

Mamy nadzieję,że zechcecie do nas przyjść i powierzyc nam wasz przyszły sukces w zakresie języków obcych. Nasze motto brzmi: „Języki kluczem do świata”

Przyłaczcie się do nas, by je razem realizować.

Dyrektor Szkoły Języków Obcych Midi